SMS ile Tek Tıkla Kredi Kartı Tahsilatı

Elektronik tahsilat (E-tahsilat) sistemleriyle işletmeler müşterilerine SMS göndererek tek tuşla kredi kartı tahsilatı yapabilmektedirler. 

Müşterilerinden uzaktan ödeme almak durumunda olan işletme ve kurumlar, E-tahsilat SMS modülünü kullanarak tahsilat sürelerini kolaylaştırmaktadırlar. 3D Secure özelliğiyle güvenli bir altyapı ile sağlanan uygulama 1 günde kullanıma açılabilmektedir.

TL’nin yanı sıra USD ve EURO tahsilatı da yapılabilen SMS tahsilat modülü aynı zamanda çok dilli çalışabilmektedir. Bu sayede otel, tatil, rent a car, rezervasyon ve benzeri alanlarda faaliyet gösteren işletmeler hizmet anlaşması yaptıkları müşterilerinden kolaylıkla tahsilat yapabilmektedirler.

mobil-cepten-e-tahsilat

SMS ile tahsilat sayesinde muhasebe de yaşanan aşırı iş gücü ve zaman kaybı ortadan kalmakta, müşterileriniz daha rahat ve hızlı bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilmekte, tekrarlı ödeme aldığınız müşterileriniz ise sadece 1 kez sisteme giriş yaparak ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

SMS ile tahsilat nasıl yapılır ?

SMS ile tahsilat nasıl yapılır detaylı bilgi sahibi olabilmek ve aynı zamanda e-tahsilat uzmanlarının sizlerle iletişime geçebilmesi için detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

SMS ile Tahsilat PDF Açıklamalı

SMS ile tahsilat nasıl yapılır detaylı bir şekilde öğrenebilmek için PDF dosyasını inceleyebilirsiniz. PDF dosyası için SMS ile TAHSİLAT

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.