Spor Kulübü Aidatları Nasıl Toplanır

Eskiden aidatlar ödeme yapacak olan kişinin yanına giderek toplanırdı. Ya da aidat ödemesi yapması gereken kuruma gelir ve aylık aidatını verirdi. Tabi bu tarz ödemeler sürekli sıkıntılar yaşanmaktaydı. Neden mi ?

Aidat ödemeleri geldiği zaman üyelere ulaşılamazdı.

Aidat ödemelerinin yapılacağı tarih unutulurdu.

Ödeme yapmak için klübe gelmek zor gelirdi.

Yapılan ödemelerin kayıtları tutulamazdı.

..

.

Ve bunlar gibi yüzlerce sorun ile karşı karşıya kalınırdı. Bu sebeplerden dolayı gelişmesi istenen spor kulüpleri aksine gerilemek zorunda kalırdı. Bildiğimiz gibi ödenmekte olan aidatlar bir spor kulübünün ayakta kalmasını sağlayan temel faktörlerdendir. Ancak E-tahsilat bu sorunları önleyebilen bir yazılım programı geliştirdi. Artık aidat alamama gibi sorununuz kalmayacak. Nasıl mı ?

spor kulübleri

E-tahsilat Online Tahsilat Sistemi

E-tahsilat online tahsilat sistemi ile size aidat ödemesi yapmak isteyen üyelerin açılacak olan aidat ödeme sitenize giriş yapıyor. Burada ödeme sayfasına geliyor. Ödemesi gereken tutarı yazıyor. Kredi kart bilgilerini ekliyor ve sistem otomatik olarak aidatı kredi kartından çekiyor. Ancak bu sistemi kullanabilmeniz için sanal posunu olması gerekiyor. Spor kulübü olduğunuz için sanal pos alımlarında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Spor kulübünüz için özel tasarımlı bir site açılıyor. Üyeleriniz bu siteye ister üye olarak isterlerse üye olmadan giriş yapıyor. Bunu siz belirliyorsunuz. Ardından yukarıda anlattığımız gibi ödemelerini tamamlıyor üyeleriniz.

E-tahsilat Online Tahsilat Sisteminin Avantajları

-Üyelerinizden taksitli bir şekilde ödeme alabiliyorsunuz.

-Ödemelerde komisyon oranları belirleyebiliyorsunuz.

-Üyelerinizin otomatik ödeme talimatı vermesini sağlayabiliyorsunuz.

-Programı kullanmakta olduğunuz muhasebe programı ile entegre edebiliyorsunuz. Eğer muhasebe programı kullanmıyorsanız ETA programları e-tahsilat tarafından sağlanmaktadır.

-İşlem raporlarını günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda görebiliyorsunuz.

-Cepten tahsilat özelliği sayesinde bu sistemin yönetimini internete bağlanabilen diğer cihazlardan da yapabiliyorsunuz.

Kısacası aidat toplama sorununuz ortadan kalkıyor. Bu sistemi denemek ise ücretsiz. Sadece demo talebi oluşturmanız yetiyor. Alma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamakta. E-tahsilat online tahsilat sistemini denemek için;

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.