• 1785

Spor Kulübü Tahsilat Sistemi

Tahsilat denilince ilk akla firmalar, fabrikalar, ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunan işletmeler gelir. Tahsilat bu tür işletmeler için üretimin devamlılığı için çok önemlidir çünkü. Öyle bir sektör var ki bu sektör için de tahsilat süreçlerinin sorunsuz işlemesi en az fabrikalar kadar önemli. Bu sektör ise spor.   Spor Kulübü Tahsilat Sistemi Spor

Tahsilat denilince ilk akla firmalar, fabrikalar, ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunan işletmeler gelir. Tahsilat bu tür işletmeler için üretimin devamlılığı için çok önemlidir çünkü. Öyle bir sektör var ki bu sektör için de tahsilat süreçlerinin sorunsuz işlemesi en az fabrikalar kadar önemli. Bu sektör ise spor.

 

Spor Kulübü Tahsilat Sistemi

spor kulübü tahsilatSpor kulüpleri binlerce üyesi olan ve bu üyelerinden aidatlarını düzenli olarak toplaması gereken, aidatların veya diğer kurum ödemelerinin aksaması durumunda ise ciddi sorunlar ile karşılaşılabilen yapılardır. Spor kulüplerinin Türkiye ve dünyanın her tarafında üyelerinin olduğunu düşünürsek online tahsilat sistemlerine ihtiyacın ne kadar fazla olduğunu da görmüş oluruz. Üyelerin ödeme yapmak için kulüp binasına gelmeleri, veya havale, eft ile ödemelerini yapıp teyit almaları oldukça zordur. Online tahsilat sistemleri ise bu durum kolayca çözüme kavuşmaktadır.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile Türkiye’de 1000’den fazla firma, vakıf, dernek ve spor kulübü tahsilatlarını online olarak toplamaktadır.  Üyeler online tahsilat sayfası aracılığıyla kolayca üyelik, aidat, taraftar kart, kongre üyeliği gibi ödemelerini yapabilmekteler.

Diğer taraftan spor kulübü tahsilat sistemi üzerinden üyelerine online olarak ödeme linkini sms veya email olarak gönderip, üyelerinin kredi kartları ile kolayca ödemelerini yapmalarını sağlayabilirler.

Üyelerin otomatik ödeme talimatı vermesiyle periyodik tahsilat özelliği kullanılır ve belirlenen periyotta üyelerden tahsilatlar otomatik olarak yapılabilir.

Ödemeler 3d secure özelliğiyle güvenlik kodu doğrulaması ile gerçekleşir. Ödeme tamamlanınca ise hem kulübe hemde üyeye ödemenin tamamlandığına dair bildirim gider ve herhangi bir başka teyide gerek kalmaz.

Kulüp Tahsilat Sistemi Detaylı Bilgi

Sistem hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir sistemi ücretsiz inceleyebilirsiniz. (0212 256 60 00)

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.