• 1393

Tabletlerle Uyumlu Mobil Tahsilat Sistemi

İşletme ve kurumlar için online tahsilat çözümleri sağlayan Eçözüm teknolojiyi tüm hızıyla takip etmeye devam ediyor. Yeni geliştirilen yazılımlar ile artık tahsilatlarınızı cep telefonunuzdan yapabiliyorsunuz. Mobil tahsilat sistemi olarak adlandırılan cepten tahsilat yapılmasını sağlayan e-tahsilat yazılımları ile tüm bankaların kredi kartlarından tahsilat yapabiliyorsunuz. Taksitli, dövizli, tek çekim tahsilat yapabildiğiniz e-tahsilat yazılımları ile komisyon oranlarını kendiniz

İşletme ve kurumlar için online tahsilat çözümleri sağlayan Eçözüm teknolojiyi tüm hızıyla takip etmeye devam ediyor. Yeni geliştirilen yazılımlar ile artık tahsilatlarınızı cep telefonunuzdan yapabiliyorsunuz.

Mobil tahsilat sistemi olarak adlandırılan cepten tahsilat yapılmasını sağlayan e-tahsilat yazılımları ile tüm bankaların kredi kartlarından tahsilat yapabiliyorsunuz. Taksitli, dövizli, tek çekim tahsilat yapabildiğiniz e-tahsilat yazılımları ile komisyon oranlarını kendiniz de belirleyebiliyorsunuz.

400’e yakın kurum, işletme ve firmanın tercih ettiği e-tahsilat yazılımlarının cari hesap entegrasyonu da bulunmakta. Yani muhasebenizde yaşadığınız ve yaşayacağınız sorunlar artık ortadan kalkıyor. Özellikle kurumsal işletmelerin tercih ettiği ve tahsilat sorunlarının önüne geçen e-tahsilat sistemleri sayesinde büronuzda çayınızı yudumlarken bile tahsilat yapabiliyorsunuz. Telefonunuzun sadece internete girmesi yeterli oluyor.

mobil tahsilat online ödeme

E-tahsilat sistemleri hakkında bilgi sahibi olmayanlar için de kısaca anlatalım. E-tahsilat paketlerinden size uygun olanı aldığınız taktirde öncelikle sizler için bir internet sitesi açılıyor. Açılan sitelerden iki tanesini online görebilmek için şu linklere tıklayabilirsiniz.

1.)http://www.tdmtahsilat.com/

2.)http://e-payment.iticu.edu.tr/

Eğer internet siteniz varsa 2 örnekteki gibi bir alt sayfanıza e-tahsilat sistemi kurulmaktadır. Eğer internet siteniz yoksa size özgü bir internet sitesi açılıyor. Sol üstte gördüğünüz gibi size ait logo temanın sol üst kısmına entegre ediliyor. Beğeneceğiniz temalardan bir tanesi bu siteye entegre ediliyor. Daha sonra sahip olduğunuz sanal poslar sitenize uluslararası güvenlik kriterlerine uyularak konuluyor. Bu güvenlik sistemleri 3D secure ve 128bit SSL şifreleme sistemleridir. Buraya kadar her şey anahtar teslim bir şekilde size teslim ediliyor.

Peki bayileriniz, müşterileriniz, aidat topladığınız kimseler, alacaklı olduklarınız size tahsilatlarını nasıl yapıyorlar? Eğer örnek verdiğimiz siteyi incelediyseniz üye girişi ve kayıt ol kısımlarına dikkat etmişsinizdir. Bu sayfada kullanıcı kayıt ol kısmına tıklayarak üye oluyorlar. Daha sonra giriş yapıyorlar ve karşılarına ödeme sayfası çıkıyor. Bu ödeme sayfasında ödeme yapacakları tutarı yazıyorlar. Kredi kartı bilgilerini giriyorlar ve ödeme açıklamasını yaptıktan sonra ödeme butonuna basıyorlar ve paranız anında hesabınıza geçiyor.

Sizler site sahibi yani yönetici konumundasınız. Yönetici olarak bütün ödeme ve tahsilatlar hakkında detaylı bilgiye sahipsiniz. Kim ne zaman ne kadar size ödeme yapmış görebilirsiniz. Yönetim panelinizden size tahsilat yapacak kişi ya da kurumlara taksitli, tek çekim ya da dövizli tahsilat seçenekleri sunabilirsiniz. Bunun yanında komisyon oranlarınızı da dilediğiniz bayinize göre farklı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerin yanı sıra e-tahsilat sistemleri ile tablet bilgisayarlarınızdan da tahsilat yapabilir ve ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.