• 1588

Tahsilat Denince Akla İlk Gelecek Olan Program

Herkesin bildiği gibi tahsilat bir kimsenin alacaklı olduğu başka bir kimseden parasını tahsil etmesi demektir. Alacaklı olan kişi verdiği ürün, mal veya hizmet karşılığında belirli bir ücreti o anda ya da belirlenen zamanda alır. Tahsilat bu şekilde yapılmaktadır. TAHSİLAT YAPMA YÖNTEMLERİ Tahsilatçı Gönderme: Alacaklı olan kişi parasını alabilmek için ilgili kişiye tahsilatçı göndermesidir. Havale :

Herkesin bildiği gibi tahsilat bir kimsenin alacaklı olduğu başka bir kimseden parasını tahsil etmesi demektir. Alacaklı olan kişi verdiği ürün, mal veya hizmet karşılığında belirli bir ücreti o anda ya da belirlenen zamanda alır. Tahsilat bu şekilde yapılmaktadır.

TAHSİLAT YAPMA YÖNTEMLERİ

Tahsilatçı Gönderme: Alacaklı olan kişi parasını alabilmek için ilgili kişiye tahsilatçı göndermesidir.

Havale : Alacaklı olan kişi parasını bankalar üzerinden hesabına havale yaptırarak alır.

Sıcak Para: Borcu olan kimse tahsilat yapacak olan kişinin yerine gelir ve ödemesini yapar.

Diğer yöntemler: Posta havalesi, kargo ile gönderme gibi..

Tahsilat yapmanın bir çok yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu kadar fazla yöntemle tahsilat yapmaya başlanınca hesaplarda karışıklıklar meydana gelmektedir. Muhasebecilerin onlarca hesabı kontrol etmesi, yüzlerce telefon görüşmesi yapması, tahsilatçıların on binlerce kilometre kat etmesi gibi sıkıntılar hesapların karışmasının başlıca etkenlerindendir.

tahsilat program resmi

Bunların yanında bazı ödemeler zamanında alınamaz. Zamanında alınamayan ödemeler ciroların düşmesine sebep olmakla beraber işlerinizin büyütülmesine de engel olmaktadır. Bu engeller ile birlikte ilerlemek yerine sürekli geriye dönüşler başlamaktadır. Bu yüzden tahsilat denince akla gelecek olan ilk program e-tahsilat yazılım sistemleri olmalıdır. Eski usul yapılan tahsilatlar sizleri zarara uğratmaktan başka bir işe yaramazlar. Raporları tam tutulamaz, işlemlerin zamanları aksar, ilgili kişilere ulaşılamaz. Ve bunlar gibi onlarla sebepten dolayı tek yaptığınız şey canınızı sıkmak olmaktadır.

Yeni nesil e-tahsilat programları ile bütün bu sıkıntılardan kurtulmanın yollarını öğrenecek ve kendinize özgü ödeme sisteminiz ile tek bir çatı altında bütün tahsilatlarınızı zamanında yapabileceksiniz. tahsilat denince akla ilk gelecek olan program adında bir başlık atmıştık. İşte o programın açıklıyoruz;

Netahsilat Online Tahsilat Sistemleri

Nethasilat online tahsilat sistemleri ile sahip olacağınız site üzerinden tahsilat yapabileceksiniz. Size ödeme yapacak olan kişilerin sadece kredi kartına sahip olması yeterlidir. Size özel açılan şık tasarımlı sitenize borçlularınız girer. Ödeme sayfasına gelir ve ödeme miktarlarını yazarak kredi kartı bilgilerini girdikten sonra ödemelerini tamamlamış olurlar. Paranız anında hesabınıza geçer. Sahip olduğunuz yönetim panelinizden kim ne kadar ne zaman kaç defa ödeme yapmış kontrol edebilirsiniz. Aylık veya günlük olarak bütün ödemelerin işlem raporlarını alabilirsiniz.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemleri ile daha yakından tanışmak isterseniz demo talebinde bulunarak sistemi online bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan kırmızı renkteki demo talebi gönder butonuna tıkladıktan sonra bilgilerinizi girerseniz demo talebiniz işleme alınacaktır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.