• 1799

Teknolojik Tahsilat Merkezi

TASİLAT YAPARKEN YAŞANANLAR Yüzyıllardır hep sorun yaşanır tahsilatlarda. Ödeme geç yapılır. Tahsilat yapılamaz. Yanlış yere ödeme gönderilir. Ödeme yapacak kişiye ulaşılamaz. Telefon trafiği ile uğraşılır. İşlem raporları kaybolur. Bilgisayar bozulur muhasebe zor durumda kalır. tahsilatçı adresi bulmaz. Maillere cevap verilmez. Ödeme alınır ama eksiktir. Ve bunun gibi yüzlerce sıkıntı ile karşı karşıya kalınır. Bu kadar

TASİLAT YAPARKEN YAŞANANLAR

Yüzyıllardır hep sorun yaşanır tahsilatlarda. Ödeme geç yapılır. Tahsilat yapılamaz. Yanlış yere ödeme gönderilir. Ödeme yapacak kişiye ulaşılamaz. Telefon trafiği ile uğraşılır. İşlem raporları kaybolur. Bilgisayar bozulur muhasebe zor durumda kalır. tahsilatçı adresi bulmaz. Maillere cevap verilmez. Ödeme alınır ama eksiktir. Ve bunun gibi yüzlerce sıkıntı ile karşı karşıya kalınır. Bu kadar problem üst üste gelince gelince ister istemez cirolarda eksilmeler ve hatta iflaslar dahi görülebilir. Yapılması gereken tek bir şey vardır aslında. Tahsilatları yerinde ve zamanında kolay ve hızlı bir şekilde yapabilecek bir sistem.

online ödeme

TEKNOLOJİK TAHSİLAT MERKEZİ

Bu yazıyı okuyorsanız tahsilat yapmakta zorluk çekiyor ve teknolojik tahsilat yöntemleri hakkında bilgi almak istiyorsunuz demektir. Türkiye’de bir kaç yıl önce kullanılmaya başlanan ve kullanan işletme ve firmalar tarafından oldukça sevilen e-tahsilat sistemleri sayesinde tahsilat yaparken yaşadığınız bütün sıkıntılar tahsilat merkezi siteniz sayesinde ortadan kalkıyor.

E-tahsilat yazılımı ile öncelikle size bir internet sitesi açılıyor. Bu site sizin tahsilatlarınızı yapmanızı sağlayan ödeme sayfasını içerisinde barındırıyor. Tahsilat sitenizin yönetimi tamamen size ait oluyor. Sitenin kurulmasının ardından sanal poslarınız bu sisteme entegre ediliyor. Ardından yapılacak işlemler oldukça basit. Sadece 2 dakika içerisinde tahsilat yapacağınız kişi ve kurumlar sitenize girerek ödemelerini yapabiliyor.

ONLİNE TAHSİLAT NASIL YAPILIYOR ?

Size örnek olarak gösterebileceğimiz site adresi: http://e-payment.iticu.edu.tr/. Tahsilat yapacak olan kişi ve kurumlar bu gibi sizlere açılan tahsilat sitesine giriş yapıyor. Ardından 1 dakika da üye oluyor. Üye olduktan sonra ödeme sayfasına gelerek kredi kartı ile size online ödeme gerçekleştirebiliyor. Öncelikle tahsilat bilgilerini, ardından ödeme yapacağı tutarı ve son olarak kart bilgilerini giriyor. Eğer taksit imkanı sundu iseniz ve taksitle ödeme yapmak istiyorsa bu ödeme seçeneğini de tıklıyor. Ardından ödeme yap butonuna basıyor. Sadece saniyeler içerisinde tahsilat yapmanız gereken para hesabınızda..

SONUÇ OLARAK

İlk başta söz ettiğimiz hiç bir sıkıntıyı yaşamıyorsunuz. Kimseye mail atma, telefon ile arama, faks çekme gibi bir derdiniz yok. Üstelik yapılan her bir ödeme için defterlere ya da excel tablosuna giriş yapmanıza da gerek yok. Çünkü e-tahsilat sitesi sizin için bunları hepsini yapıyor. Güvenli ödeme sistemleri ile sizde tahsilat merkezi olabileceğiniz sitenize bir an önce kavuşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.