• 1608

Online E Tahsilat Sitesi

Online E-tahsilat Sitesi Öncelikle etahsilat yazılımının kullanıldığı etahsilat siteleri ne işe yarar onun hakkında kısa bir bilgi verelim. Son yıllarda bilindiği üzere kredi kartlarının kullanımı oldukça artmıştır. Kredi kartlarının kullanımın artması şirket kurum ve kuruluşların teknolojik gelişmeleri de takip etmesine sebep olmuştur. Bu sebeplerden dolayı ortaya çıkan e tahsilat yazılımının kullanıldığı etahsilat siteleri online tahsilat

Online E-tahsilat Sitesi

Öncelikle etahsilat yazılımının kullanıldığı etahsilat siteleri ne işe yarar onun hakkında kısa bir bilgi verelim. Son yıllarda bilindiği üzere kredi kartlarının kullanımı oldukça artmıştır. Kredi kartlarının kullanımın artması şirket kurum ve kuruluşların teknolojik gelişmeleri de takip etmesine sebep olmuştur. Bu sebeplerden dolayı ortaya çıkan e tahsilat yazılımının kullanıldığı etahsilat siteleri online tahsilat yapılabilmesi için kurulmuşlardır.

bayi-tahsilat

Online Tahsilat Programını Bilgisayar Telefon ve İpadlerinizden Kolaylıkla Kullanabilirsiniz

E-Tahsilat Sitesi Nasıl Kullanılmaktadır

Kredi kartı ile poslardan yapılan işlemler son yıllarda internet üzerinden de yapılmaya başlandı. 3D güvenlik sistemleri sayesinde direk olarak bankaya bağlanan yazılımlar sayesinde insanlar güvenli bir şekilde ödemelerini internet üzerinden yapabilmekteler. Örneğin bir kurumsunuz ve size bağlı olarak çalışan yüzlerce kişi var. Sadece bir kaç tıklama ile çalışanlarınızın ödemesini yapabilirsiniz. Ayrıca muhasebe gibi excel gibi uğraştırıcı şeylerden de kurtulacaksınız.

Online E Tahsilat Sitesinin Avantajları

Bunların yanında bir çok firma ödeme alacağı kişilerden işlem yapabilmek için pos makinelerini götürmek zorundalar. Tabi her bankanın posu da farklı. Müşterinin hangi posu kullandığını bilmek oldukça zor. Bu yüzden sizin için işlem yapmaya giden kişi yanında bütün banka poslarını götürmek zorunda. Bunun yerine akıllı telefonlardan da girilebilen ve işlem yapılabilen online tahsilat sitesine sahip olmak elbette ki daha avantajlı bir durum. Yanınızda cep telefonunuz ile nerede olursanız olun internetiniz varsa eğer online bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz.

Online Tahsilat Sitesi İle Neler Yapılabilir?

Tüm bunların yanında posla yapılabilen her işlem online tahsilat yazılımı ile yapılabilmektedir. Sizin için özel olarak açılmış olan online tahsilat sitesine istediğiniz yerden istediğiniz zaman girin ve istediğiniz ödemenizi yapın. Üstelik eğer muhasebe tutmakta zor geliyorsa verilecek olan ek program ile online tahsilat yazılımı sizler için muhasebenizi tutsun. Ne ödemelerinizin vadesi geçsin ne de vadeden zarar edin.

Online Etahsilat Sistemine Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Dilerseniz iletişim adreslerinden online destek alın, isterseniz sağ alt kısımda bulunan online destek hattından bizlere ulaşın, dilerseniz de demo talebi almak için aşağıdaki resme tıklayarak bilgilerinizi doldurun ve sizlerde online tahsilat programı ile bütün zorlukların ve zaman kayıplarının önüne geçin.

online-tahsilat-demo

Formu doldurduktan sonra yetkili destek birimimiz sizlerle iletişime geçecektir.

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.