• 1505

Tahsilat Sorunu Çekenlere Teknolojik Programlar

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Teknolojik gelişmeler doğru orantılı bir şekilde hayatımızı kolaylaştırmaya başladılar. Bütün bu gelişmelerin bize faydalarının başında ise zaman kayıplarının ortadan kalkması geliyor. Teknoloji doğru bir şekilde kullanıldığı taktirde bizim faydamıza olacak gelişmeler de ardı ardına gelmektedir. Konumuzla alakalı olarak bir örnek verelim. Eskiden, tahsilat yapacak olanların kullandığı bazı yöntemler

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Teknolojik gelişmeler doğru orantılı bir şekilde hayatımızı kolaylaştırmaya başladılar. Bütün bu gelişmelerin bize faydalarının başında ise zaman kayıplarının ortadan kalkması geliyor.

Teknoloji doğru bir şekilde kullanıldığı taktirde bizim faydamıza olacak gelişmeler de ardı ardına gelmektedir. Konumuzla alakalı olarak bir örnek verelim. Eskiden, tahsilat yapacak olanların kullandığı bazı yöntemler bulunmaktaydı. Bu yöntemlerin başında tahsilat yapılacak kişiye bir tahsilatçı göndermekti. Daha sonra bankalar havale usulüne geçtiler. Tahsilatlar farklı farklı bankalardan da yapılır hale gelmeye başladı. Kimileri ise postahaneden tahsilat yapmayı tercih etti. Bazıları kullandıkları posları alacaklı oldukları kişiye kadar götürdü. Bütün bunlar bir arada yapıldığı zaman öyle büyük tahsilat sorunları çekilmekteydi ki, sadece tahsilat yapamamaktan onlarca firma, şirket, kobi iflasın eşiğine geldi. Tek sebep ise zamanında yapılamayan tahsilatlardı.

pc-kredi-karti

Tahsilat Sorunu Çekenlere Teknolojik Programlar

Eğer siz hala yukarıda bahsettiğimiz eski klasik tahsilat yöntemlerini kullanıyorsanız bu yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. tahsilat sorunu çekenler için Eçözüm tarafından teknolojik bir e-tahsilat programı geliştirildi. E-tahsilat programındaki tek fark ise elektronik tahsilat olması. Yani tahsilatlarınızı internetten online bir şekilde yapabilmenizi sağlayan bir sistem olması. Bu sistemin nasıl çalıştığını ve klasik tahsilat programlarından farkının neler olduğunu detaylı bir şekilde anlatalım.

E-Tahsilat programları öncelikle zaman kayıplarını ortadan kaldırıyor. İkincil olarak fazla iş gücü harcamak sorunda kalmıyorsunuz. Şık tasarımlı bir siteye sahip oluyorsunuz. E-tahsilat sitenize sanal poslarınız entegre ediliyor. Sahip olduğunuz bu sitenin yönetimi hakkında sizlere eğitimler veriliyor. Ve ardından yapmanız gereken tek şey size tahsilat yapacak olan kişilerin bu siteye girmesini sağlayabilmek. Bu sistemin en güzel özelliklerinden bir tanesi ise eğer akıllı telefonunuz varsa, cepten tahsilat entegrasyonu sayesinde size yapılan tahsilatları kontrol edebilmeniz. Yanlış duymadınız akıllı bir cep telefonu sayesinde bütün tahsilatlarınızı kontrol edebilir hale geliyorsunuz.

Bu özelliklerin yanında e-tahsilat sitenizi muhasebe programınız ile de entegre edebiliyorsunuz. Yapılan tahsilatların işlem raporlarını online bir şekilde görebiliyor dilerseniz bu raporların çıktısını veya excel tablosunu alabiliyorsunuz. E-tahsilat programı sayesinde bütün tahsilat sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak ve daha önce neden böyle bir programı bilmediğinizi çok düşüneceksiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.