• 1463

Tahsilat Yapmaktan Korkmayın!

Neden hep tahsilat yapmaktan korkulur? Çünkü tahsilat zamanı geldiğinde bir telaş başlar. Acaba tahsilatlar tam olarak yapıldı mı, ödemeler zamanında yapıldı mı, yanlış hesaplara para akışı oldu mu, muhasebe de sorunlar yaşandı mı gibi bir çok korku başlar çünkü. Bu korkunun sebebi ise ödemelerin vadesinin geçmesi ve ciroların düşmesidir. Her şirket, kurum, firma, kuruluş daima

Neden hep tahsilat yapmaktan korkulur?

Çünkü tahsilat zamanı geldiğinde bir telaş başlar. Acaba tahsilatlar tam olarak yapıldı mı, ödemeler zamanında yapıldı mı, yanlış hesaplara para akışı oldu mu, muhasebe de sorunlar yaşandı mı gibi bir çok korku başlar çünkü. Bu korkunun sebebi ise ödemelerin vadesinin geçmesi ve ciroların düşmesidir.

Her şirket, kurum, firma, kuruluş daima gelirlerinin artmasını ister. Bunun için en kaliteli muhasebe ve finans müdürleri ile görüşmeler yapılır ve çalışılır. Ancak şu unutulmamalıdır ki onlarda insandır ve hata yapabilirler. Onlar hata yapmasa bile çalışanlar cihazlarda sıkıntılar yaşanabilir.

Bütün bu yazdıklarımız tahsilat yaparken yaşanan korkulardır.

Tüm bu korkuları ortadan kaldıran bir sitem yıllar öncesinde Eçözüm tarafından geliştirildi. Netahsilat online e-tahsilat sistemleri sayesinde artık hata yapmanıza yer yok. Ödemelerinizi zamanında yapacak, tahsilatlarınızı zamanında alacaksınız.

kredi kartı ile ödeme

 

E-tahsilat online athsilat sistemleri internet üzerinden kredi kartları ile ödeme almanızı sağlayan bir sistemdir. Size özel bir site açılır. Bu siteye banka poslarınız entegre edilir. Daha sonra tahsilat yapacağınız kişiler sitenize girip ödeme sayfasından ödeme miktarını ve taksit seçeneklerinden erhangi birini seçerek ödeme miktarını yazarak tahsilatlarını tamamlarlar.

Tahsilat yapmak işte bu kadar basit. Bunların yanı sıra sitenizin ödeme panelinden bütün ödemeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca internet tabanlı bir yazılım olduğu için internete bağlanan telefon, ipad gibi cihazlardan da yönetim sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.