• 1568

Tahsilatları İnternetten Yapmanın Faydaları: E-tahsilat

Klasik tahsilat yöntemini hala kullanan şirket ve firmalar bir çok sorunla karşı karşıyadır. Bu sorunların üzerine bir de tahsilatta yapılan hatalar eklenince işin içinden çıkılmaz hale gelir. Ek olarak klasik tahsilat yöntemlerini kullananlar oldukça fazla zaman ve iş gücü ayırmak zorundadırlar. Klasik tahsilat yöntemlerini kullanmak yerine bütün tahsilatlarınızı internet üzerinden tek bir site ile yapmak

Klasik tahsilat yöntemini hala kullanan şirket ve firmalar bir çok sorunla karşı karşıyadır. Bu sorunların üzerine bir de tahsilatta yapılan hatalar eklenince işin içinden çıkılmaz hale gelir. Ek olarak klasik tahsilat yöntemlerini kullananlar oldukça fazla zaman ve iş gücü ayırmak zorundadırlar.

Klasik tahsilat yöntemlerini kullanmak yerine bütün tahsilatlarınızı internet üzerinden tek bir site ile yapmak istemez miydiniz? İşlem raporlarını tutma kaygısı olmadan, tahsilatlarda hata yapmadan, fazla para iş gücü ve zaman harcamadan yeni nesil e-tahsilat online tahsilat yazılımları ile tanışmak isteyenler için;

 

elektronik tahsilat

Online Tahsilat Sistemi

Online tahsilat sistemi internet üzerinden tahsilat yapacağınız kişileri kendi sitenize yönlendirerek tahsilat yapabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem sayesinde müşteri, bayi, üye ya da alacaklı olduğunuz kişiler sahip olduğunuz internet sitesine girerler. Ardından kredi kartları ile çok kısa bir sürede ödemelerini tamamlarlar. Oldukça basit ve kolay bir sistemdir. tahsilat yapıldığı anda e-tahsilat sitesinde kayıtları tutulur. Tutulan kayıtlara sahip olduğunuz yönetim paneli sayesinde istediğiniz zaman bakabilir onların çıktılarını alabilir hatta excel dosyası olarak bilgisayarınıza bile indirebilirsiniz. Bütün bunların yanında yapılan ödemelerle ilgili muhasebe programlarınızla e-tahsilat sitenizin entegrasyonu nu da yapabilirsiniz.

Tahsilatları İnternetten Yapmanın Faydaları

  • Zamandan kazanç
  • İş gücünden kazanç
  • Yapılan tahsilat hatalarının önüne geçilmesi
  • Kayıtların eksiksiz tutulması
  • Cepten tahsilat yapma
  • Taksitli komisyonlu ödeme seçenekleri belirleme
  • Üyelikli, üyeliksiz tahsilat yapabilme

Tahsilatlarınızı internet üzerinden size açılacak olan özel tasarımlı web sitesinden yaptığınız taktirde tahsilat zamanı geldiğinde sıkılmanıza ya da ne yapacağım ben diye düşünmenize hiç gerek yoktur. Etahsilat siteniz sizler için tahsilatını yapar. Size düşen iş ise ne kadar tahsilat yapılmış bunu kontrol edebilmektir. Eğer internete bağlanabilen cep telefonu, ipad, ve benzeri cihazlarınız var ise bu elektronik aletlerden de çayınızı yudumlarken ödeme kontrolü yapabilirsiniz.

Online Ödeme İptali

Tahsilat yanlış bir miktarda yapıldı ya da yapılan tahsilatın geri alınması gerekiyor. Ne yapacağım diye kara kara düşünmenize gerek yok. Giriyorsunuz etahsilat sitenize ve yapılan ödemenin üstüne gelerek ödemeyi iptal et butonuna tıklıyorsunuz. Ve anında yapılan ödeme iptal edilerek müşteri, bayi, ya da üyenize iade ediliyor.

Periyodik Ödeme Alma

Diyelim ki apartman yöneticisisiniz ya da dernek başkanısınız. Aylık periyodik olarak ödeme almanız gerekiyor üyelerinizden ya da apartman sakinlerinden. Giriyorlar sitenize kredi kartı bilgilerini yazıyorlar ve aylık olarak aidat ödemeleri toplanıyor. Hem sizin kafanız rahat oluyor hemde size ödeme yapacak olanların.

E-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayın; 0 212 256 60 00

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.