Tahsilatlı Kargo Gönderimi

Tahsilatlı kargo e-ticaret sitelerinize gelen siparişleriniz teslimatı sırasında sizin adınıza tahsilatın yapılması işlemine verilen addır. Göndereceğiniz paket kargo tarafından sizden teslim alınır. Sipariş veren adrese teslim edilir. Teslim sırasında nakit olarak ya da kredi kartı ile tahsilat gerçekleştirilir. Tahsilat gerçekleştirildikten sonra çalışma yaptığınız kargo şirketi hesabınıza periyodik olarak ücretlerinizi yatırmaktadır.

Tahsilatlı kargo gönderiminin avantajları

Özellikle e-ticaret sektöründe bulunanlar için tahsilatlı kargo büyük avantajlar sağlamaktadır. Çünkü bir çok tüketici ürünü teslim almadan ödeme yapmaktan çekinmektedir. Tahsilatlı kargo gönderimi sayesinde kargoya ödeme yapmak isteyen kullanıcılara ürün gönderimi sağlanabilmektedir.

tahsilatlı kargo ups

Tahsilatlı kargo nasıl yapılır

Tahsilatlı kargo yapabilmeniz için ticari bir ünvana sahip olmanız gerekmektedir. Neticaret e-ticaret paketlerinde sahip olunan özel kargo anlaşmaları ve takip özelliği sayesinde tahsilatlı kargo gönderiminde oldukça uygun tarifeler belirlenmiştir. UPS kargo yetkilileri gönderimini yapacağınız paketi kapınızdan teslim alır. Ardından bu paket en kısa sürede ürün siparişi veren tüketicinin adresine teslim edilir. Ürün teslimatı sırasında müşterinin tercih ettiği ödeme yöntemi ile tahsilat yapılır. Yapılan tahsilatlar firmanın hesabına belirlenmiş olan zamanlarda yatırılır.

Neticaret ve UPS iş birliği

Neticaret ve UPS Kargo arasında yapılan özel anlaşmalar sayesinde tahsilatlı kargo gönderiminizde indirimli fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra eticaret paketlerinin sahip olduğu özellikler sayesinde online bir şekilde kargonuzun nerede olduğunu takip etme şansınız da bulunmaktadır. Online kargo takibi ve bununla bilikte online ne kadar ödeme alındığına dair bilgilendirme sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: UPS Kargo Fiyatları

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.