Teknolojik e-ticaret yazılımlarının özellikleri

te-ticaret yazılımları

Neticaret e-ticaret yazılımları E-çözüm tarafından geliştirilmiş ve teknolojiyi yakından takip ederek geliştirilmeye devam edilen bir e-ticaret sistemidir. Firma ve işletmelerin, internet ortamında, sahip oldukları ürün ve hizmetleri tüketiciye sunmasını sağlamaktadır. Neticaret sayesinde internetten online sipariş alınabilmekte, online satış yapılabilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketlerinde mevcut bulunan yazılım son derece ileri teknolojiler ile donatılmış güvenli bir altyapıya sahiptir. Kolay, rahat kullanımı ile birlikte işletmelerin kendi logoları ve belirlemiş oldukları tasarımlar ile birlikte internet ortamında sanal mağazalarını açabilmelerini sağlamaktadır. Büyük ve orta ölçekli işletmeler, internette online ödeme sistemlerini kullanarak bu ticaret yazılımları ile satışlarını gerçekleştirebilmektedirler. E-ticaret yazılımlarının özelliklerine gelince;

Kolay Yönetim, Hızlı Kurulum

İnternette e-ticaret yapılabilmesi için gerekli olan her türlü özellik Neticaret e-ticaret paketlerinde mevcuttur. Yazılım, tasarım, domain, hosting hizmetlerinin hepsi bir arada alınmaktadır. Dakikalar içerisinde e-ticaret siteniz açılabilmekte ve kısa bir eğitimden sonra sitenizi kolayca yönetebilmeniz sağlanmaktadır.

Geliştirilebilir Tasarım ve Alt Yapı

E-ticaret siteniz açıldıktan sonra 500+ temadan herhangi bir tanesini seçebilirsiniz. Tasarımların geliştirilebilir olma özelliği sayesinde, yapmış olduğunuz herhangi bir tasarımının entegrasyonunu sisteme entegre edebilirsiniz.

Arama Motorlarında Üstün Performans

Neticaret e-ticaret paketlerinde yer alan seo eklentileri ve akıllı linkleme özelliği sayesinde arama motorlarının istemiş olduğu bütün özelliklere sahip olabilirsiniz. Sitenize eklenen ürünler, sayfalar ve kategorilerin arama motorlarında nasıl çıkacağını belirleyebilir ve seo uzmanlarından özel eğitimler alabilirsiniz.

Ödeme Sistemleri

E-ticaret siteleri kurulduktan sonra en büyük sorun ödeme sistemlerinin entegrasyonudur. Neticaret yazılımlarını kullanarak bütün ödeme sistemlerini sorunsuz bir şekilde sitenize entegre edebilirsiniz. Türkiye’de bulunan bütün bankaların ve diğer bütün online ödeme sistemlerinin entegrasyonunu sıkıntısız bir şekilde sitenize sağlayabilirsiniz.

Güvenli Altyapı Özelliği

Sunucu ve ödeme sistemleri bazında son derece ileri güvenlik önlemleri ile donatılmış olan Neticaret e-ticaret paketleri ile tehdit ve saldırılara karşı anlık önlemlerin alınmasına ve kredi kart bilgilerinin şifrelenerek korunmasına sahip olabilirsiniz. 128bit SSL şifreleme sistemi ile ödeme sayfalarınızı, Firewall, IPS, IDS ve RAID5 güvenlik ve yedekleme sistemleri ile de sitenizin geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

Neticaret’in sunmuş olduğu yazılım özellikleri bu kadarla kısıtlı değildir. Bu özelliklerin yanında sizlere daha rahat ve daha kolay satış yapmanızı aynı zamanda internette cirolarınızı birden katlamanızı sağlayacak olan diğer ayrıcalıklara da sahip olabileceksiniz. Bu ayrılıkları daha yakından takip edebilmek ve sunduğumuz özellik sayesinde online inceleyebilmek için ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebi formunu doldurmak için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

demo

 

Neticaret E-ticaret Paketleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.