• 1677

Ticaret Odası Üye Online Aidat Toplama Sistemi

Ticaret odaları üyelerinden aidatlarını ve aynı zamanda diğer tahsilatlarını artık online kredi kartları ile internetten yapabiliyorlar. T.O.B.B.'un veritabanı ile birlikte online entegre bir şekilde çalışan Ticaret Odası Üye Online Aidat Toplama Sistemi sayesinde odanıza özel olarak bir ödeme sitesi açılıyor. Seçmiş olduğunuz özel bir alan adı üzerine ödeme sayfanız kuruluyor. Sayfada istenilen renk ayarlamaları yapılabildiği gibi odanızın logosu yer alıyor. Odanıza üye olanlar giriş ekranında bulunan alandan sicil no ve aynı zamanda vergi numaralarını yazarak sisteme giriş yapabiliyor. İlgili Giriş tamamlandıktan sonra ekrana üyenin bütün borç bilgileri geliyor.

Ticaret odaları üyelerinden aidatlarını ve aynı zamanda diğer tahsilatlarını artık online kredi kartları ile internetten yapabiliyorlar. T.O.B.B.’un veritabanı ile birlikte online entegre bir şekilde çalışan Ticaret Odası Üye Online Aidat Toplama Sistemi sayesinde odanıza özel olarak bir ödeme sitesi açılıyor. 

Seçmiş olduğunuz özel bir alan adı üzerine ödeme sayfanız kuruluyor. Sayfada istenilen renk ayarlamaları yapılabildiği gibi odanızın logosu yer alıyor. Odanıza üye olanlar giriş ekranında bulunan alandan sicil no ve aynı zamanda vergi numaralarını yazarak sisteme giriş yapabiliyor. İlgili Giriş tamamlandıktan sonra ekrana üyenin bütün borç bilgileri geliyor.

Açılan sayfada üyenin T.O.B.B’de resmi olarak kayıtlı bulunduğu gecikmiş borçlar, geciken faizler ve güncel borçların tamamı listelenir Odanıza üye olanlar ödemek istedikleri kalemleri seçmektedirler. Seçtikleri toplamn tutar ekranda görülür. Son yapılması gereken şey ise kredi kart bilgilerinin girilerek ödemeyi tamamla butonuna basılmasıdır. Ödemenin tamamlandığına dair bilgi ekrana yansır. Üye ödemeyi yaptıktan sonra T.O.B.B’daki idat hesabına işlenmiş olur.

Odanızda bulunan üyelerinize dilerseniz taksitli ödeme seçeneği sunabilirsiniz. Bu sayede sizlerin belirlemiş olduğu taksit sayıları ve komisyon oranlarına göre üyeler ödemelerini yapabilmektedirler. Üyeler dilerse, ödeme yaptıktan sonra cari hesaplar butonuna tıklayarak kendi ekstrelerini görebilirler. Ekstreler T.O.B.B. veri tabanı ile entegredir bu sayede bütün bilgiler buradan gelir. Üyeler aynı zamanda yazıcılardan ekstrelerini yazdırabilirler. Dilerlerse de ekstreyi excel formatında kullandıkları bilgisayar indirebilirler.

Odanızda bulunan üyelerinize dilerseniz sms yolu ile dilerseniz de toplu mail gönderimleri yaparak ödemeleri hakkında bilgi verebilir ve aynı zamanda online ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Üyelere gönderilen mesajlarda borç bilgileri ile birlikte ödeme yapacakları ekrana ulaşabilmeleri için bir buton gönderilmektedir. Bu butona cep telefonları üzerinden tıklanırsa mobil ödeme özelliği sayesinde direk olarak cep telefonuna gelen özel ekran üzerinden ödeme yapılabilmektedir. Mail ile gönderilen ve bilgisayarda açılan gönderilerde ise online ödeme sayfasına yönlendirme yapılarak ödemelerin tamamlanması sağlanır.

Sistem üzerinden yapılan bütün ödemeler online yönetim paneli üzerinden takip edilebilmektedir. Kaç taksit yapılacağı, hangi bankaların sanal poslarının kullanılacağı ve diğer bütün işlemlerin idaresi yönetim paneli üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Detaylı bilgi için 0 212 256 60 00 ‘ı arayabilir ya da aşağıda bulunan butona tıklayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.