Netahsilat Türkiye’nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul’da
  • 1689

Netahsilat Türkiye’nin En Büyük İhtisas Fuarı UNICERA İstanbul’da

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı Unicera İstanbul, 27 Şubat tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de başlıyor. 3 Mart 2018  tarihine kadar devam edecek fuara 130 ülkeden ziyaretçi bekleniyor. 1000’den fazla markanın katılımıyla gerçekleşecek UNICERA İstanbul fuarında banyo ürünleri, zemin, duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün bir arada sergilenecek. Türkiye’nin

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı Unicera İstanbul, 27 Şubat tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de başlıyor. 3 Mart 2018  tarihine kadar devam edecek fuara 130 ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

1000’den fazla markanın katılımıyla gerçekleşecek UNICERA İstanbul fuarında banyo ürünleri, zemin, duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün bir arada sergilenecek.

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği (TIMDER) iş birliği ile ziyaretçilerle buluşacak.

Sektörün Lider Markaları UNICERA İstanbul’da

UNICERA İstanbul Fuarına aralarında Akgün Seramik, Anka Seramik, Bien Seramik , Creavit, Ege Seramik, ECA SEREL, Etili Seramik, Duratiles, Decovita, Graniser, Granito, Güral, Hansgrohe, Kale, Kütahya Seramik, İdevit, İSVEA, Seranit, Schell, Seramiksan, Serenova Umpaş, Uşak,Yurtbay, Yüksel Seramik, Vitra gibi sektör öncüsü firmalarının da bulunduğu 1000’den fazla marka katılacak.

Sektörün Öncülerinin Tercihi Netahsilat UNICERA’da

Sektörün öncülerinin tercih ettiği Netahsilat Online Tahsilat Sistemi UNICERA Fuarı’nda yerini alıyor.

Netahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. Türkiye’de sanal pos hizmeti veren tüm bankaların sanal posları Netahsilat ile tek ekrandan kullanılabilmektedir. İşletmeler Netahsilat ile bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Netahsilat Bayi Tahsilat özelliği ile bayi kanalı olan firmalar bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden tahsilat toplayabilmekteler. Bayiler ve bayilerin alt bayileri kendi dükkanlarında müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını ana firmanın sanal poslarına yapabilmekteler. Böylece bayiler ve alt bayiler bankalarla pos/sanal pos almalarına gerek olmadan ve yüksek komisyonlar ödemeden satış yapabilmekteler.

yurtbay seramik yönetim paneli
kütahya seramik yönetim paneli

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ((212) 256 60 00) veya müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi için talep formu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.