• 1559

Webte ödeme sistemleri netten tahsilat

İntrenette kredi kartı ile ödeme almak isteyen firmalar, işletmeler, dernekler, kurumlar, KOBİ'ler webte ödeme sistemleri ile bu isteklerini yerine getirebiliyorlar. Eçözüm tarafından uzman yazılım ekipleri ile geliştirilen ve sürekli güncellenen ileri derece güvenlikli e-tahsilat sistemleri ile netten tahsilat yapılabiliyor.

İntrenette kredi kartı ile ödeme almak isteyen firmalar, işletmeler, dernekler, kurumlar, KOBİ’ler webte ödeme sistemleri ile bu isteklerini yerine getirebiliyorlar. Eçözüm tarafından uzman yazılım ekipleri ile geliştirilen ve sürekli güncellenen ileri derece güvenlikli e-tahsilat sistemleri ile netten tahsilat yapılabiliyor.

Sistem Türkiye’de bulunan bütün banka poslarının ve aynı zamanda alternatif ödeme sistemlerinin entegrasyonunun sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Müşterilerinden, üyelerinden ya da bayilerinden ödeme almak isteyenler e-tahsilat sistemlerini kullanarak tek bir kanal üzerinde tahsilatlarını yapabiliyorlar.

Webte ödeme sistemlerinin kurulumu

Webte ödeme sistemi kurmak isteyenler anahtar teslim verilen online ödeme sitelerine sahip oluyorlar. Ödeme sistemi isterlerse mevcut sitelerine isterlerse de yeni açılacak olan bir siteye kurulabiliyor. Bir yönetim bir de ödeme yapılan ekrandan oluşuyor. Ödeme yapılan örneklere https://e-tahsilat.com.tr/referanslarimiz adresinde bulunan referans sitelerden bakabilirsiniz.

Ödemeler nasıl yapılıyor ?

Kullanıcı ödeme yapacağı firma / işletme / dernek / spor kulübü sayfasına giriş yapıyor. Sisteme kayıt olarak ya da kendisine tanımlanan üyelik bilgileri ile ödeme sayfasına giriş yapıyor. Ödeme tutarını giriyor (otomatik olarak da tutar girlebilmek) istenilen bilgileri doldurduktan sonra kredi kart bilgilerini ve sunulmuş olan taksit ya da tek çekim alanını doldurarak ödemesini tamamlıyor. Ödeme yapıldığı anda detay bilgileri hem ödeme yapan kullanıcıların hem de firma sahibinin mail adresine gönderiliyor.

webte ödeme sistemi

Webte ödeme sisteminin yönetim paneli

Biraz önce e-tahsilat sistemlerinin yönetim paneli ve ödeme sayfasından oluştuğunu söylemiştik. Ödeme sayfalarına referanslarımız sayfasından bakma şansınız oldu. Yönetim panelleri ise bütün ödemeleri takip edebileceğiniz, sanal pos tanımlamaları yapabileceğiniz, işlem raporlarını çıkartabileceğiniz, kullanıcı yetkilendirme ve raporları export etme gibi bir çok avantaja ve yetkiye sahip olduğunuz sayfalardır. Yönetim tamamen sizlere aittir ve eğer bayini var ise onlara özgü yetkilendirme alanları da tanımlayabilirsiniz. Yönetim paneli sayesinde online iade ya da iptal işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Üyeliksiz tahsilat kanalı açılabilmekte, farklı ödeme setleri tanımlanabilmektedir.

Webte ödeme ana özellikleri

Bayi – alt bayi zincir tahsilatı yapılabilmektedir. Dövizli, limitli, taksitli ve periyodik ödeme alınabilmektedir. Muhasebe programları ile cari ve ekstre entegrasyonu yapılabilir. Sms gönderim modülü sayesinde ödeme alınacak üyelere bilgilendirme mesajları atılabilmektedir. Dinamik form tanımlanabilmekte ve müşterilerden alınacak olan bilgiler değiştirilebilmektedir. İleri derece güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca sitelerin bulunduğu sunucularda Firewall, IPS, IDS, Raid5 güvenlik önlemleri alınarak uluslar arası kabul gören sistemler ile siteler korunmaktadır.

Cepten tahsilat özelliği

Ödeme yapmak isteyen müşteriler cep telefonlarını ya da tablet bilgisayarlarını kullanarak ödemelerini yapabilmektedirler. Örnek olarak bir dernek olduğunuzu ve 2000 kişiden ödeme alacağınızı düşünelim. Normal tahsilat teknikleri ile bu işlemin ne kadar zor ve zaman alıcı olduğunu biliyorsunuz. Ancak e-tahsilat sistemleri kullanarak üyelerinize sunduğunuz bu ayrıcalık sayesinde dakikalar içerisinde bütün ödemelerinizi alabilirsiniz. Üyelerinize sistem üzerinden sms göndererek bilgi paylaşımında bulunabilir ve onların da nerede olurlarsa olsunlar cep telefonları üzerinde size ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

ONLİNE DEMO TALEBİ

E-tahsilat webte ödeme sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Tahsilat yapan bütün firma, kurum ve kuruluşlar bu sistemi kendilerine özgü bir şekilde hazırlanan tasarımlar sayesinde kullanmaya başlayabilirler. E-tahsilat online ödeme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıda bulunan “Detaylı Bilgi Talebi” formuna tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.