• 1813

Yazar Kasa Pos Yerine Cepten Tahsilat

1 Ekim’den itibaren çıkarılan kanuna göre yazar kasa pos kullanma zorunluluğu geliyor. Bunun sebebi ise kredi kartı ile yapılan ödemelerin sisteme işlenmesinin unutulması. Kredi kartı ile yapılan her satışın bildiriminin develete yapılması gerekiyor. Yazar kasa pos almak zor geliyor ise ya da maliyetleri sizlere ağır geliyorsa bunun yerine sanal pos kullanabilir ve tahsilatlarınızı cep telefonunuz

1 Ekim’den itibaren çıkarılan kanuna göre yazar kasa pos kullanma zorunluluğu geliyor. Bunun sebebi ise kredi kartı ile yapılan ödemelerin sisteme işlenmesinin unutulması. Kredi kartı ile yapılan her satışın bildiriminin develete yapılması gerekiyor. Yazar kasa pos almak zor geliyor ise ya da maliyetleri sizlere ağır geliyorsa bunun yerine sanal pos kullanabilir ve tahsilatlarınızı cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz.

Yazar kasa pos hakkında

Yazar kasa pos işletmenizde kullandığınız yazar kasa ve posu aynı makine de kullanmanızı sağlayan sistemlere verilen isimdir. Özellikle dışarıya hizmet vermekte olan işletmelerin kullanım zorunluluğu olan bir sistemdir. Ancak maliyeti biraz fazla olan bir cihazdır. Bunun yanında sattığınız ürünü gönderdiğiniz yer sayısı fazla olabilmektedir. Ya çok sayıda yazar kasa pos sahibi olmanız gerekir ya da müşterilerinizi saatlerce bekletmeniz. Bunun önüne geçebilmek ve daha sağlıklı bir şekilde tahsilat yapabilmeniz için cepten tahsilat sistemi geliştirilmiştir.

yazar kasa pos cihazı

Sanal posunuzu alın cepten tahsilat yapın

Yazar kasa pos satın almak zorunda kalmadan e-tahsilat sistemlerini kullanarak cepten tahsilat yapabilirsiniz. E-tahsilat sistemleri bütün kredi kartlarından online tahsilat yapmanızı sağlayan bir sitedir. Bu site sayesinde müşterilerinizden iki türlü tahsilat yapabilirsiniz.

İlk olarak tahsilatçınız tahsilat yaptığı yerde cep telefonu sayesinde tahsilatını gerçekleştirebilir. Siz özel olarak açılan tahsilat sitesinin ödeme sayfasına girerek müşterinin kredi kartı bilgilerini ve ödemesi gereken tutarı yazmasını sağlar. Bu sayede online olarak ödeme gerçekleştirilebilir.

İkincil olarak ise işletmenizden bir ürün saiparişi verildiği anda tahsilat yapılmasını sağlayabilirsiniz. Alınacak olan ürünün altına konulacak satın al butonu ile birlikte müşterinizi ödeme sayfasına yönlendirebilir ve kredi kartı ile tahsilat siteniz üzerinden ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sisteme örnek olarak; http://odeme.zoomithalat.com/ ve http://entpapos.com/ sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Demo talebi ile bu sistemi ücretsiz test edin

Bir kaç tane hatta onlarca yazar kasa pos taşımak yerine bütün işlemlerinizi sadece bir site üzerinden güvenli ve kolay bir şekilde yapabilir ve ayrıca yapılan her işlemin raporlarına da yönetici paneliniz sayesinde ulaşabilirsiniz. Bu sistemi daha yakından tanımak için ise hemen alt kısımda bulunan ücretsiz demo talebine tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Yazar Kasa Pos

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.