• 1798

Yazar kasa pos kimlere zorunlu

Yazar kasa pos kredi kartı ile ödeme alan bütün işletmelere zorunlu hale getirilen bir uygulama. Yani herkesin yazarkasa pos kullanılması isteniyor. Ancak işletmeler bu durumdan çok şikayetçi. Bu şikayetleri sırası ile yazdıktan sonra nasıl bir çözüm üretilebileceği hakkında bilgiler verelim.  Yazarkasa pos şikayetleri Dışarıdan bir müşteri kredi kartı ile yemek almaya çalıştığı zaman restaurantımdaki müşterimden

Yazar kasa pos kredi kartı ile ödeme alan bütün işletmelere zorunlu hale getirilen bir uygulama. Yani herkesin yazarkasa pos kullanılması isteniyor. Ancak işletmeler bu durumdan çok şikayetçi. Bu şikayetleri sırası ile yazdıktan sonra nasıl bir çözüm üretilebileceği hakkında bilgiler verelim. 

Yazarkasa pos şikayetleri

Dışarıdan bir müşteri kredi kartı ile yemek almaya çalıştığı zaman restaurantımdaki müşterimden nasıl ödeme alacağım ?

Çok fazla sayıda yazar kasa pos kullanmak zorundayım aksi taktirde hem mağazamda hem de dışarıda ürün satışı gerçekleştiremeyeceğim.

Yazar kasa pos fiyatları çok fazla. Kağıdı içinde özel bir ücret talep ediliyor. Bu durum beni ve işletmemi oldukça fazla etkiledi.

Yazar kasa posa alternatif ödeme sistemi

Yazarkasa pos kullanmak yerine kendinize özel ödeme sisteminizi kullanabilirsiniz. Bu ödeme sistemi sayesinde işletmenize özel bir internet sitesine sahip olursunuz. Hem mağazanızda hem de dışarıda bu siteniz sayesinde kredi kartlarından ister taksitli isterseniz de tek çekim ödeme alabilirsiniz.

yazarkasa pos almak

E-tahsilat ödeme sisteminin kurulması

E-tahsilat ödeme sisteminin kurulabilmesi için ilk gerekli şart şirket sahibi olunmasıdır. İşletme olduğunuz için bu şartı karşılıyorsunuz demektir. İkinci gerekli şart ise bankalara sanal pos başvurusu yapılmasıdır. Bankalar başvurunuzu kısa bir sürede işletme olduğunuz için onaylayacaktır. Bu iki şart yerine getirildiği taktirde sadece bir iş günü içerisinde online ödeme alacağınız siteniz açılır ve bu siteye sanal pos kurulumunuz yapılır. Artık siteniz ödeme alabilir bir şekilde aktif hale getirilmiş demektir.

Müşterilerinizden nasıl ödeme alacaksınız

İsterseniz sitenize girmelerini sağlayarak isterseniz de mobil ödeme özelliğini kullanarak kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. E tahsilat sistemi sayesinde internete bağlanabilen akıllı cep telefonu aracılığı ile ödeme alınabilmektedir. Dışarıya hizmet veriyorsanız, ödeme alacak olan elamanınız, sahip olduğu bir cep telefonu ile kapıda online kredi kartı tahsilatı yapabilmektedir. Sizlerde mağazanız içerisinde online tahsilat yapabilmektesinizdir. Aynı zamanda müşterilerinizin sitenize giriş yaparak evlerinden de ödeme yapabilmektedirler.

Yazarkasa posa alternatif ödeme sistemi

E-tahsilat sistemleri kendi ödeme alt yapınızı oluşturmanızı sağlamaktadır. Bütün yapılan ödemelerin online takibi gerçekleştirilebilir. Siteniz sizin adınıza ödemelerinizi alır ve bankada bulunan sanal pos hesabınıza yapılan tahsilatlar aktarılır.

Ne kadar güvenli

E-tahsilat sistemlerinde ileri teknoloji güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. 3D secure sanal pos kurulumu yapılabilmektedir. Ödeme sayfalarınızda 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmakta ve bu sayede bütün müşterilerinizin bilgileri uluslar arası mecrada onay almış olan güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Kısacası e-tahsilat siteniz sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve Eçözüm tarafından garanti altına alınmaktadır.

E-tahsilat sistemlerinin avantajları

Bu sistem sayesinde yapılan bütün satışlarınızı takip etme şanı yakalarsınız. Bu sayede işletmenizde ne gibi çalışmalar yapılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ödemelerinizi peşin bir şekilde aldığınızdan dolayı hiç bir sorun yaşamazsınız. Kendi muhasebenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Yapılan herhangi bir yanlış ödemeyi cep telefonunuzdan dahi iptal ya da iade edebilirsiniz.

Asıl konumuz: Yazar kasa pos kimlere zorunlu 

Yazar kasa pos yukarıda anlattığımız sistemi kullananlar dışında bütün işletmelere zorunlu. Eğer yazar kasa pos kullanmak istemiyor ve yerine kendi ödeme sisteminizi oluşturarak teknolojinin nimetlerinden faydalanmak istiyorsanız 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da bu sistemi test edebilmek için ücretsiz demo talebi linkine tıklayabilirsiniz.

Daha detaylı Bilgi: Yazarkasa pos alternatif ödeme sistemi

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.