• 1731

Yazarkasa pos alternatif ödeme sistemi

Saha elemanlarınızın yazarkasa pos taşımaları yerine cep telefonları aracılığı ile kredi kartı tahsilatı yapmalarını sağlayabilirsiniz. E-tahsilat online tahsilat sistemlerinin cepten tahsilat özelliği sayesinde bütün müşterilerinizden mobil kredi kartı tahsilatı yapma imkanınız bulunmaktadır.  Özellikle dışarıya servis veren restaurantlar da kredi kartı ile alınan ödemelerde ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Kredi kartı ile aynı anda alınan siparişlerin teslimleri gecikmekte

Saha elemanlarınızın yazarkasa pos taşımaları yerine cep telefonları aracılığı ile kredi kartı tahsilatı yapmalarını sağlayabilirsiniz. E-tahsilat online tahsilat sistemlerinin cepten tahsilat özelliği sayesinde bütün müşterilerinizden mobil kredi kartı tahsilatı yapma imkanınız bulunmaktadır. 

Özellikle dışarıya servis veren restaurantlar da kredi kartı ile alınan ödemelerde ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Kredi kartı ile aynı anda alınan siparişlerin teslimleri gecikmekte geciken teslimler sonucunda da müşteri kayıpları yaşanmaktadır. Bu durum direk olan ilgili işletmenin cirolarının düşmesine sebep olmaktadır. Ancak e-tahsilat sistemleri ile bu sorun ortadan kalkmaktadır. Sadece kapıda ödeme değil aynı zamanda açılacak olan ödeme sayfası sayesinde internetten de kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. Bu sistemi daha iyi anlayabilmeniz için detaylı bir şekilde örneklendirme yapalım.

E-tahsilat sitenizin açılması

İlk olarak online olarak yönetimin size ait olduğu bir e-tahsilat sitesi açılır. Bu tahsilat sitesine bankalara başvuru yaparak alacağınız sanal pos entegrasyonu gerçekleştirilir. Sitenizin açılması sadece bir gün içerisinde gerçekleşmektedir.  Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra profesyonel yazılımcılar tarafından mobil tahsilat entegrasyonu gerçekleştirilir. Bu sayede internete bağlanabilen bütün cep telefonlarından mobil tahsilat yapılabilmektedir.

1. ) Saha elemanlarınızın kullanımı ve site üzerinden tahsilat

Saha elemanlarınız kredi kartı ile sipariş veren müşterilerinden kapıda kredi kart bilgilerini cep telefonu üzerinden girmesini sağlayarak ilgili ücreti alabilmektedirler. Yada sipariş veren müşterileriniz direk olarak ödeme sayfanıza giriş yaparlar ve ilgili ücreti yazarak kredi kartı ile ödemelerini gerçekleştirirler.

2.) İşletmenizin ürünlerinin paylaşıldığı site üzerinden sipariş

E-tahsilat sistemlerinin ikinci modülü ise ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin internet üzerinden sipariş alınarak satışının gerçekleştirilmesidir. Örnek vererek anlatmak gerekirse; yemek dağıtımı yapmakta olan bir işletme olduğunuzu düşünelim. Müşterileriniz sipariş vermek için sitenize giriş yaparlar. Ardından almak istedikleri yemek için online kredi kartı ile sipariş verirler. Verilen sipariş onaylandığında yönetici panelinize sipariş bilgileri düşer. Sizlerde bu bilgiler aracılığı ile ilgili adrese ilgili yemeği gönderirsiniz.

cepten tahsilat

Yazarkasa posa alternatif olarak kullanılabilecek mobil tahsilat sistemleri

E-tahsilat sistemlerini kimler kullanabilir

E-tahsilat sistemleri ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren bütün işletmeler ve firmalar tarafından kullanılabilmektedir. Hiç bir internet bilginiz dahi olmasa kısa bir eğitimin ardından bu sistemi profesyonel bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapılan bütün işlemlerinizin kayıtlarını tutabilir dilediğiniz zaman yapılan satışların raporlarını alabilirsiniz.

Mobil tahsilat sistemini yakından tanıyalım

Mobil tahsilat sistemlerini daha yakından tanıyabilmeniz için özel bir sunum hazırlanmıştır. Mobil tahsilat sunumuna ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. E-tahsilat sistemlerin online olarak denemek isterseniz ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz demo talebi için buraya tıklayabilir ve sizlerden istenen bilgileri doldurabilirsiniz.

Yazarkasa pos sistemlerini kullanmak yerine sanal pos entegrasyonuna sahip profesyonel ve aynı zamanda güvenlikli alt yapıya sahip olan e-tahsilat yazılımları hakkında bilgi almak isterseniz 0 212 256 60 00 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.