• 1499

Yeni Teknoloji Cepten Tahsilat

Firmalar, şirketler kurum ve kuruluşların her ay en çok sıkıntı çektiği konu tahsilattır. tahsilat yaparken yapılacak en ufak bir hata ödemenin zamanında alınamamasına bunun sonucu ciroların düşmesine sebep olmaktadır. Son yıllarda teknolojik gelişmeler sonucu kredi kartı ve internet kullanımı oldukça artmıştır. İnsanlar artık internet üzerinden alışverişlere yönelmiştir. Tabi güvenliği ön planda tutmaktadırlar. Kredi kartı kullanımı

Firmalar, şirketler kurum ve kuruluşların her ay en çok sıkıntı çektiği konu tahsilattır. tahsilat yaparken yapılacak en ufak bir hata ödemenin zamanında alınamamasına bunun sonucu ciroların düşmesine sebep olmaktadır.

Son yıllarda teknolojik gelişmeler sonucu kredi kartı ve internet kullanımı oldukça artmıştır. İnsanlar artık internet üzerinden alışverişlere yönelmiştir. Tabi güvenliği ön planda tutmaktadırlar.

Kredi kartı kullanımı ve internet üzerinden alışveriş yapma tutkusunun sonucu müşterilerde yapılan ödemeler oldukça artmıştır. Bu artış muhasebe ve finans departmanında çalışanları oldukça yormaya başlayan bir durumdur. hesapların kontrolü, raporların çıkartılması, zamanında tahsilatların yapılması gibi konularda meşguliyet yüzünden hatalar ortaya çıkmaktadır.

Bütün bu sıkıntıları düşünen Eçözüm internetten online tahsilat yapabilmenizi sağlayan e-tahsilat kredi kartı ile online ödeme sistemini geliştirmiştir. Firma sahibine özel olarak açılan bir site üzerinden bütün alt bayilerden tahsilat yapılabilmektedir. Aynı zamanda alt bayilerde kredi kartı kullanan müşterilerinden posa gerek kalmadan online bir şekilde ödeme alabilmektedirler.

online e tahsilat

E-Tahsilat Avantajları

Avantajlarına gelince; dilendiği zaman ödemeler kontrol edilebilir ve aylık, haftalık hatta günlük raporlar çıktı alınabilir. Muhasebe cari ve muhasebe ekstre ile entegrasyonu mevcuttur. Ödemesini iptal etmek isteyen bir kullanıcının ödemesi bir kaç dakika içerisinde banka ile irtibata geçmeye gerek kalmadan iptal edilebilinmektedir. Firma sahibi dilediği gibi komisyon oranları ve taksitlendirme seçeneklerini bayilerine ve müşterilerine sunabilir. Sistem internet tabanlı olduğu için bütün bu sistem internete bağlanabilen herhangi bir cihazdan gerçekleştirilebilir. Örneğin cep telefonları.

CEPTEN TAHSİLAT

Kredi kartı online tahsilat sistemleri sayesinde cepten tahsilat kısa bir süre içerisinde oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Özellikle müşterilerine ürün götüren sahada bulunan çalışanlar pos makineleri ve benzeri makineler götürmeye gerek kalmadan yerinde ödeme alabilirler.

Ödeme alındığı taktirde saha elemanının çalıştığı bayiye ve ana firmaya bir bilgilendirme mesajı gider. Bu mesaj ödeme yapılan tarih, ödeme yapan kişi, ve ödeme miktarını göstermektedir. Cepten tahsilattan saha elemanı da, bayi de, firma da, müşteride memnun kalmaktadır. Çünkü ödemeleri hepsi online bir şekilde cep telefonlarından cepten tahsilat raporlarını görebilmektedirler.

 

mobiltahsilat       mobil tahsilat

 

Müşterilere Kolaylık

Dilerse firma sahibi müşterilerinin üye olmadan bir şekilde sadece bir kaç dakika içerisinde ödeme yapmasını sağlayabilir.

Güvenlik

Ulsulararası güvenlik sertifikaları ile donatılmış bir sistemdir. 3D secure kullanılmaktadır. Bu yüzden tahsilat yaparken ya da alırken herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmak mümkün değildir.

NOT: Daha fazla bilgi için 0 212 256 60 00 numaralı telefonlarımızdan destek ve satış ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.