• 1514

Yeni Trend | Online Elektronik E-tahsilat Siteleri

Tahsilat para akışının olduğu her firmada sorunlara sebep olmuştur. İşlem raporlarının tam olarak alınamaması, tahsilata gereğinden fazla zaman ayrılması, yanlış hesaplara havaleler yapılması, kullanılan bilgisayarların bozulması ve daha onlarca şeyden dolayı çoğu firmalar iflasın dahi eşiğine gelebilmektedir. Tek yapılan yanlış ise tahsilatta belirlenen stratejidir. Şimdi ise yeni trend online e-tahsilat siteleri olmuş durumda. Son zamanlarda

Tahsilat para akışının olduğu her firmada sorunlara sebep olmuştur. İşlem raporlarının tam olarak alınamaması, tahsilata gereğinden fazla zaman ayrılması, yanlış hesaplara havaleler yapılması, kullanılan bilgisayarların bozulması ve daha onlarca şeyden dolayı çoğu firmalar iflasın dahi eşiğine gelebilmektedir. Tek yapılan yanlış ise tahsilatta belirlenen stratejidir.

Şimdi ise yeni trend online e-tahsilat siteleri olmuş durumda. Son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaya başlanan bu sistem firmaların en doğru ve etkili stratejilerinin belirlenmesinde başrol oynamakta. Özellikle kurumsal firmalara özel olarak geliştirilmiş olan bayi tahsilat sistemi ile tahsilat sorun olmak yerine keyifli bir hal alıyor ve finansal açıdan firmanın gelişmesine sebep oluyor. Peki bu sistem bu gelişmeyi nasıl sağlıyor ?

e-tahsilat tahsilat sitesi

TAHSİLAT NASIL YAPILIYOR ?

Bayi tahsilat sistemi sayesinde müşterilerinizden ya da bayilerinizden üyelikli yahut üyeliksiz tahsilat yapabiliyorsunuz. Size ödeme yapacak olan kişiler siteniz üzerinden dakikalar içerisinde ödemesini gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda yönetim paneliniz sayesinde sizde nakit akışını online kontrol edebiliyorsunuz.

RAPORLAMA ÖZELLİĞİ

Bayi tahsilat sisteminde size ödeme yapan bütün kullanıcıların kontrolünü yapabilirken aynı zamanda işlem raporlarını da anlık olarak çıkartabiliyorsunuz. Ödemeleriniz ve tahsilatlarınız kolaylaşırken yetkilendirme özelliği ile de sistem yönetiminde alt yöneticiler belirleyebiliyorsunuz.

ÖDEME NASIL YAPILIYOR ?

Size ödeme yapacak kim olursa olsun kredi kartı sayesinde belirlemiş olduğunuz ödeme sayfası sayesinde size ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Borçlularınızdan borçlarını alabiliyor, satış yapan bayilerinizin müşterilerinden online tahsilat yapabiliyorsunuz. Şirketinizin büyüklüğü ise fark etmiyor. İşletmenize özel olarak tahsilat çözümleri sağlanıyor.

GÜVENLİ Mİ PEKİ ?

Size ödeme yapan müşterilerinizin ya da alacaklılarınızın bütün bilgileri 128bit SSL şifreleme sistemi ile birlikte korunuyor. Ayrıca sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kuruluyor. Güvenlikli yazılımlar sayesinde 3 bir şahıs kesinlikle sahip olacağınız bilgilere ulaşamıyor. Bunlarla birlikte siteniz firewall, raid5, ids ve ips güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu sunucularda barınıyor.

e-tahsilat ödeme sistemleri

ÖZELLİKLERİ

Kredi kartlarından tahsilat yapılabiliyor. Tüm bankaların kredi kartları geçerli oluyor. Özel olarak bayi ödeme noktaları oluşturulabiliyor. Site tasarımınızı manuel olarak değiştirebiliyorsunuz. Sistemi öğrenebilmeniz için ücretsiz eğitimler veriliyor. Dilerseniz kullanıcılar üyelikli tahsilat, dilerseniz de üyeliksiz tahsilat yapabiliyorlar. Bütün işlemlerin raporlarını alabiliyor ayrıca özel taksit ve komisyon oranları belirleyebiliyorsunuz. Sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kurulumu yapabiliyorsunuz. Siteniz Eçözüm tarafından garanti altına alınıyor.

Ücretsiz demoyu inceleyebilmek için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.